Avon pierwsze logowanie

Avon pierwsze logowanie do Avon

Avon jest dobrze znaną firmą, która przyciąga kolejnych klientów wysoką jakością swoich produktów, a kolejnych konsultantów możliwością zarobku i pozyskania kosmetyków w niższej cenie. To oznacza, że każdego dnia do grona ich współpracowników dołączają kolejne osoby, a więc warto wiedzieć, co zrobić, abyśmy my również znaleźli się w tym gronie. Jak się okazuje, jest to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Pierwszy krok rejestracja

Przede wszystkim warto wiedzieć, że na początku, poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie Avon musimy się zarejestrować. Zabierze nam to kilka minut, a dodatkowo nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Kiedy to zrobimy, musimy poczekać na e-mail z linkiem na który trzeba kliknąć i z numerem personalnym, który będzie nam już towarzyszył cały czas i sms z hasłem do logowania. Po wejściu na przekazany link, zostaniemy przeniesieni na stronę do pierwszego logowania.

Pierwsze logowanie

To pierwsze logowanie różni się trochę od kolejnych, ale spokojnie, nie zabierze nam wiele czasu. Przede wszystkim w odpowiednich miejscach należy podać otrzymany wcześniej numer personalny wraz z hasłem. Jeśli wszystko wprowadziliśmy dobrze, zostaniemy przeniesieni na stronę, na której będziemy mieli zmienić wcześniejsze hasło, na takie które tylko my będziemy znali. Poza tym warto pamiętać, że to pierwsze logowanie na konto konsultanta Avon należy wykonać z laptopa albo komputera. Przy kolejnych spokojnie będziemy mogli korzystać z tableta czy telefonu. Jeśli wszystko wypełniliśmy zgodnie ze wskazówkami, to możemy od tej pory swobodnie korzystać ze Strefy Konsultantki.

Kolejne logowania do Avon

Kiedy to pierwsze logowanie będziemy mieć za sobą, warto wiedzieć, że te kolejne wyglądają już trochę inaczej. Nadal trzeba będzie wejść na stronę Avon, ale żeby tego dokonać, wystarczy podanie swojego numeru personalnego i hasła, które ustawiliśmy podczas pierwszego logowania. Zabiera to wszystko dosłownie kilka sekund, a więc w każdej dowolnej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia, będziemy mogli się logować na swoją stronę w Avon, aby złożyć zamówienie, sprawdzić stopień przygotowania wcześniej zamówionego zamówienia czy sprawdzić fakturę. Wszystko to przygotowane jest w sposób przejrzysty i prosty, a więc naprawdę nie będziemy mieli z tym najmniejszego problemu.

 

Warto tutaj pamięta, że to pierwsze logowanie jest konieczne, abyśmy w ogóle mogli zostać konsultantami Avon. Nie zabiera ono wiele czasu, nie jest skomplikowane, nie wymaga podawania wielu informacji, a jednocześnie jesteśmy przez całą procedurę przeprowadzani krok po kroku. Z pewnością sobie z tym poradzimy i już nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby w pełni stać się konsultantem i korzystać z możliwości, jakie są nam tutaj oferowane. Jednak pamiętajmy, że sama rejestracja nie wystarczy, musimy mieć podany przez Avon numer personalny, którym będziemy się posługiwali w kontaktach z nimi i początkowe hasło, które przy logowaniu będzie musiało być od razu zmienione.