Nawet jeżeli pracujemy na etacie, to i tak może się okazać, że chętnie byśmy sobie dorobili, że chcielibyśmy znaleźć jakąś dodatkową pracę. Taką, która pozwoli nam na uzyskanie realnych pieniędzy, ale jednocześnie nie będzie od nas wymagała wielu godzin i zbyt wielkiego zaangażowania. Jak się okazuje, taką idealną pracą dodatkową, może być praca konsultanta Avon. To zadanie idealne zarówno dla pań, jak i panów, a to oznacza, że każdy może się nim zająć.

W jaki sposób zarabiamy?

Zastanawiamy się, jak wygląda praca takiego konsultanta? Przede wszystkim będziemy dostawali katalogi co 3 tygodnie i one będą naszym głównym narzędziem pracy, bo to z nich klienci będą wybierali produkty, które chcą kupić. My będziemy zbierali zamówienia i w odpowiednim czasie będziemy je wysyłali poprzez specjalny formularz na stronie. Następnie będziemy czekali na paczkę, która przyjdzie do nas pod wskazany adres, czy to domowy, czy na pocztę, czy do paczkomatu. Kiedy już będziemy ją mieli, wystarczy rozdzielić produkty na konkretne zamówienia, dostarczyć klientom i opłacić fakturę.

Czy da się to pogodzić?

Zastanawiamy się czy, czy da się pogodzić pracę na etat z taką pracą konsultanta? Spokojnie da się to zrobić, zwłaszcza jeśli w odpowiedni sposób zaplanujemy nasze działania. Przede wszystkim samo zbieranie i składanie zamówień nie zabiera wiele czasu, tak jak ich opłacanie. Najwięcej czasu może nam zająć pakowanie ich i rozwożenie do klientów, ale z biegiem czasu, gdy już wszystko poznamy, może się okazać, że robimy to naprawdę szybko. Dodatkowo, pracując na etat możemy swoim współpracownikom prezentować katalog, a jeśli wśród nich będziemy mieli najwięcej klientów, to dostarczenie gotowych zamówień nie będzie się wiązało z żadnymi trudnościami.

To my decydujemy

Trzeba tutaj pamiętać, że to konsultanci decydują, w jaki sposób pozyskują klientów, jak prezentują różne produkty, kiedy to robią i w jakiej ilości. Nikt nie wymaga od nich uzyskiwania określonego pułapu sprzedaży, a to oznacza, że w zależności od natężenia pracy na etacie, mogą oni uzależniać czas poświęcony na działalność konsultanta Avon. Może się okazać, że w momencie gdy zdobędziemy stałych klientów i nasza siatka kontaktów będzie odpowiednio rozbudowana, to zaangażowanie będzie mogło być trochę mniejsze. A sama strona Avon jest na tyle przejrzysta i logicznie zaplanowana, że nie będziemy mieli najmniejszych problemów z tym, aby w krótkim czasie złożyć zamówienie i znaleźć na niej to, co jest dla nas najważniejsze.

Jeśli tylko dobrze wszystko rozplanujemy, nie będziemy mieli najmniejszych problemów, aby połączyć pracę konsultanta Avon z pracą na etat. W tym pierwszym przypadku nic nam nie jest narzucone, o wszystkim sami decydujemy, a to oznacza, że naprawdę bez problemów będziemy mogli połączyć te dwie działalności i cieszyć się z dodatkowego źródła zarobku. Avon daje nam całkowitą swobodę, dzięki czemu działania na jego rzecz, będziemy mogli idealnie dopasować do jakości naszego życia.