Święta to wspaniały czas, w którym wszyscy dajemy się porwać niesamowitej atmosferze. To sprawia, że niejednokrotnie kupujemy więcej niż faktycznie potrzebujemy i niż planowaliśmy. Dlatego też, warto zobaczyć, jakie możliwości sprzedażowe na święta oferuje nam Avon i co robi, aby ta nasza sprzedaż była na naprawdę wysokim poziomie. Może się wówczas okazać, że jeśli skorzystamy z podpowiedzi i pomocy, jakie nam on oferuje, to będziemy mogli się cieszyć z naprawdę wysokiej sprzedaży.

Spora ilość zestawów

Nie ulega wątpliwości, że ludzie uwielbiają kupować różnego rodzaju zestawy kosmetyków. Mają wówczas świadomość, że udaje im się trochę zaoszczędzić, a jeśli ma to być prezent, od razu mają go odpowiednio zapakowanego i w dodatku oferując całą serię, pozwalają obdarowanej osobie, kompleksowo o siebie zadbać. Dlatego Avon oferuje na święta sporą liczbę różnego rodzaju zestawów, zarówno tych z kosmetykami, jak i z perfumami, a nawet z biżuterią. Warto takie zestawy oznaczać, zwracać na nie uwagę klientów, bo może się okazać, że dzięki temu znacznie zwiększymy swoje zarobki.

Świąteczne akcenty

Ludzie uwielbiają świąteczne akcenty, a to oznacza, że w tym okresie chętniej je kupują. Avon oferuje różnego rodzaju świąteczne ozdoby do domu, które z pewnością warto zaprezentować klientom, ale także proponowane są kosmetyki, które grafiką opakowania, albo i samym kształtem opakowania nawiązują do tego czasu. Na nie również powinniśmy zwracać większą uwagę klientów, tak abyśmy mieli pewność, że faktycznie je zauważą i zdecydują się na ich zakup, tak aby wprowadzić do swojego domu niesamowitą atmosferę. Wspomnieć tutaj można, że takie świąteczne akcenty występują nie tylko na kosmetykach czy na biżuterii, ale również możemy kupić odzież prezentującą ten motyw.

Odpowiednia prezentacja jest ważna

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że niezwykle ważne jest tutaj to, w jaki sposób zaprezentujemy różnego rodzaju produkty. Może warto je kupić w ofercie demo i następnie pokazywać klientom, tak aby mogli zapoznać się z ich zapachem, fakturą, wyglądem? Takie naoczne przekonanie się, że oferuje im naprawdę wysokiej jakości produkty, sprawi że chętniej będą dane rzeczy zamawiać, a więc przyłożą się do zwiększenia wielkości zamówienia. To z kolei oznacza, że łatwiej będzie przejść na wyższy pułap i uzyskać wyższe wynagrodzenie. Dlatego też, w okresie świątecznym konsultanci z Avon powinni więcej zainwestować w produkty do pokazywania, ale również poświęcić więcej czasu, na zaznaczenie w katalogach tego, co faktycznie jest warte uwagi. Tak poświęcony czas, z pewnością się zwróci, w postaci większej ilości pieniędzy, które wpłyną z danego katalogu.

Koniecznie trzeba zobaczyć, z czego można tutaj wybierać i jak to wszystko powinno wyglądać. Istnieje wówczas szansa, że zauważymy wszystkie możliwości jakie daje nam Avon i będziemy potrafili je odpowiednio wykorzystać. Tak, aby faktycznie móc się cieszyć większym zarobkiem uzyskanym na święta, ale i większym zadowoleniem naszych klientów.