Choć Avon jest firmą, która nie tylko na naszym, ale również na międzynarodowym rynku działa od wielu lat, to jednak ludzie nadal się nią interesują. To oznacza, że mają wiele pytań, które jej dotyczą i zazwyczaj nie ustają w poszukiwaniach odpowiedzi na te nurtujące ich zagadnienia. To powoduje, że na stronie Avon jest specjalna zakładka, gdzie zebrane są wszystkie, te najczęściej zadawane pytania. Dzięki temu, ludzie mogą na nie poszukać odpowiedzi, a jeśli jej tam nie będzie, to wówczas, za pomocą specjalnego formularza kontaktowego, będą mogli zadać swoje pytanie.

Co to za pytania?

Zastanawiamy się, jakie są te najczęściej zadawane pytania w Avon? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy je poznali. Najczęściej pojawiają się pytania związane z pracą konsultantki, co nie powinno dziwić, bo naprawdę spora grupa osób każdego dnia, chce dołączyć do tego grona. Dlatego pojawiają się tam pytania o wielkość zarobków, jak i koszt rejestracji. Co więcej, możemy tam również znaleźć pytania związane z zakresem wsparcia, które będzie się uzyskiwało, gdy będzie się członkiem tej społeczności, ale również o to, co zrobić jeśli będziemy chcieli zrezygnować. Dodatkowo niejednokrotnie pojawiającym się pytaniem, jest to dotyczące konieczności sprzedaży bezpośredniej, posiadania prawo jazdy czy częstokrotności składania zamówień. Pojawiają się także pytania dotyczące współpracy z Avon jako Lider sprzedaży, choć te znajdują się w mniejszości.

Podawane odpowiedzi

Jak widzimy, to o co najczęściej ludzie pytają na stronie Avon, to rzeczy związane z podjęciem współpracy w roli konsultanta i to, jak taka współpraca będzie wyglądała. Odpowiedzi udzielane są pod każdym pytaniem, w możliwie najkrótszym czasie i jednocześnie w możliwie najbardziej wyczerpujący sposób. Jeśli się okaże, że taka odpowiedź nam nie wystarczy, albo że interesującego nas pytania, nie ma w zestawie tych pytań. To zawsze możemy skorzystać z zamieszczonego formularza. Będziemy mogli w nim zadać interesujące nas pytanie, podać imię i swój adres, a następnie zespół Avon w możliwie jak najkrótszym czasie odpowie. Chociaż większość pytań się powtarza i są one popularne, to jeśli nie ma dla nas gotowej odpowiedzi, to nie bójmy się pytać. Ci ludzie po to są i chętnie rozwiążą każdą naszą rozterkę, związaną z ich firmą. Dlatego też, śmiało możemy zadać swoje pytanie i nie musimy się martwić, że wydamy się dla nich śmieszni. Im więcej będziemy wiedzieć o Avon i współpracy z nim, tym lepiej będzie przebiegała nasza współpraca i lepsze owoce będzie przynosiła.

Warto na początek zajrzeć do listy najczęściej zadawanych pytań. Jeśli tam nic nie znajdziemy, to powinniśmy napisać to swoje i do nich przesłać. Nikt nas nie wyśmieje, nikt nas nie zignoruje. Ci ludzie naprawdę chcą, abyśmy jak najwięcej wiedzieli o takiej współpracy i zdają sobie sprawę, że nie mieliśmy do tej pory, obowiązku wiedzieć o niej wszystkiego. Im lepiej więc poznamy zasady takiej współpracy, tym będziemy spokojniejsi, kiedy zaczniemy ją podejmować. Zwłaszcza wiedząc, że zawsze jest ktoś, kto chętnie nam pomoże.