Jeżeli myślimy o marce Avon w kontekście świąt, to myślimy raczej o kosmetykach i perfumach, które możemy podarować bliskim pod choinkę. Jednak prawda jest taka, że Avon chce nam towarzyszyć w tym dniu na każdy z możliwych sposobów, a to oznacza, że nie powinniśmy się ograniczać tylko do samych kosmetyków czy biżuterii, którymi możemy obdarować naszych bliskich. Powinniśmy popatrzeć, co możemy kupić, aby nasz dom w tym czasie stał się jeszcze ładniejszy, przytulniejszy i świąteczny.

Dekoracje na stół

Jeśli przyjrzymy się ofercie jaka będzie nam tutaj zaproponowana, to z pewnością będziemy zaskoczeni jej różnorodnością. Przede wszystkim możemy zdecydować się na różnego rodzaju ozdoby, które pomogą nam w odpowiedni sposób, tematycznie przystroić stół. Możemy się tutaj zdecydować na specjalne nakładki na krzesła, które będą przypominały strój mikołaja, możemy też wybrać czerwony bieżnik z frędzlami, który perfekcyjnie będzie wyglądał na śnieżnobiałym obrusie. Co więcej, jeśli chcemy, mamy możliwość zakupienia mikołajowych serwetek, w które będziemy mogli włożyć sztućce dla każdego z gości. Takie drobiazgi sprawią, że nasz stół będzie się prezentował pięknie i będzie idealnie wpisywał się w panującą atmosferę, a Avon dodatkowo zadba o to, abyśmy nie musieli wydać na takie dekoracje zbyt wiele pieniędzy.

Nie tylko stół

Jeśli chcemy, aby w naszym domu pojawiło się więcej elementów związanych ze świętami, to możemy spojrzeć na różnego rodzaju bombki oferowane przez Avon. Mogą mieć one różne kształty i wielkości, różne kolory, a więc idealnie dobierzemy je do swoich oczekiwań. Co więcej możemy nabyć również notes z magnesem na lodówkę, który będzie ozdobiony mikołajem, reniferem, albo śnieżynką. Dla pań proponowana jest specjalna biżuteria świąteczna, w której dominują gwiazdki, choinki, cukrowe laski czy mikołaje, a można wybrać coś do ozdobienia uszu, jak i na nadgarstek, więc z pewnością każda z pań wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Przyjemna kąpiel

Jeśli chcemy, aby świąteczny nastrój towarzyszył nam również podczas dbania o ciało, to warto wiedzieć, że i o tym Avon pomyślał. Możemy znaleźć płyny do kąpieli, kremy do ciała i stóp, które będą wydzielały przyjemny zapach: korzenny, cynamonowy, goździkowy czy piernikowy, tak abyśmy w każdej chwili czuli się otuleni świąteczną atmosferą. Dodatkowo niejednokrotnie butelki od tych produktów będą ozdobione motywem świątecznym, a niektóre z nich nawet same będą miały kształt choinki czy mikołaja. Takie kosmetyki będą nie tylko świetnie pomagały w tworzeniu świątecznej atmosfery, ale także idealnie będą się nadawały na prezent.

Avon wie jak ważne jest budowanie odpowiedniej atmosfery, jak istotne jest to, aby świąteczny czas miał w sobie niesamowitą magię. Dlatego też poprzez różnego rodzaju produkty pomaga nam wczuć się w tą atmosferę, sprawić aby mogła ona zostać z nami na dłużej i żeby faktycznie była przez nas odczuwana. To oznacza, że warto zainwestować w różnego rodzaju ozdoby do domu, jak i kosmetyki, które pomogą nam zanurzyć się w świątecznej atmosferze i pozostać w niej jak najdłużej.